قوانین و شرایط خرید

توضیحات قبول قوانین و شرایط

ثبت نام و ورود کاربران به سایت ایرانو کالا به معنی آگاهی کامل و قبول تمامی شرایط استفاده و خرید از سایت فروشگاهی ایرانو کالا می باشد.
ثبت سفارش در سایت ایرانو کالا هم به معنی قبول تمامی شرایط و قوانین سایت فروشگاهی ایرانو کالا می باشد.

روند ثبت و ارسال سفارش در ایرانو کالا

از ثبت نهایی سفارش تا تحویل کالا به شرکت پست، تا دو الی پنج روز کاری زمان خواهد برد و زمان تحویل آن از اداره پست یا شرکت تیپاکس به گیرنده بسته به شهر مورد نظر و فاصله آن تا مرکز متغیر خواهد بود.

در بعضی از ایام ها و دوره هایی از سال ، بازه پردازش و تحویل سفارشات به اداره پست یا تیپاکس بیشتر از 2 الی 5 روز خواهد و لذا این به دلیل اینکه تعداد سفارشات زیاد است .

کلیه سفارشات از طریق مراحل رویت کاربر، انتخاب کالا و ثبت سفارش، تایید نهایی، ورود اطلاعات ارسال و پرداخت نهایی ثبت شده و سپس وارد مراحل پردازش و ارسال کالا خواهد شد.

پس از تایید نهایی سفارش و کسر موجودی کالا، کاربران امکان لغو سفارش را  نخواهد داشت. حق لغو و استرداد وجه سفارش به هر  دلیلی (ازجمله اتمام موجودی کالا و…) برای فروشگاه ایرانو کالا محفوظ می باشد.

در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید،  مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری یا دلایل  فنی مربوط به زیرساخت اینترنت، مبلغ پرداخت شده طی 72 ساعت کاری به حساب مشتری واریز و به ایشان اطلاع داده خواهد شد.

ارسال به شهر های کوچک و روستا ها توسط تیپاکس انجام نمی شود. چنانچه مقصد مشتری روستا یا شهر کوچک بود و گزینه ارسال با تیپاکس را زده بود . مسئولیت این اشتباه بر عهده کاربر بوده و بسته با پست پیشتاز ارسال خواهد شد.

مسئولیت وارد کردن آدرس و شماره تماس گیرنده بر عهده مشتری بوده و هر گونه مغایرت و بروز مشکل در تحویل کالا توسط شرکت حمل نقل و عواقب آن بر عهده مشتری بوده.

بعد از ثبت سفارش و پرداخت و تائید نهایی ، امکان لغو سفارش وجود ندارد و ایرانو کالا ملزم به شرایط و مفاد قوانین بسته را در روز های کاری ارسال کند.

بروز هر نوع آسیب دیدگی یا حاده به هنگام حمل و نقل بر عهده فروشگاه اینترنتی ایرانو کالا نبوده و جبران خسارت با هماهنگی شرکت پست یا تیپاکس امکان پذیر خواهد بود.

در صورت پردازش و تحویل بسته خریداری شده به تیپاکس یا اداره پست ، چنانچه تحویل کالا به شما بیشتر از 5 روز طول کشید ، مسئولیت این تاخیر بر عهده شرکت حمل نقل ( پست یا تیپاکس ) خواهد بود و مسئولیت پیگیری و رهگیری محصول با خریدار بوده و پاسخگویی به این تاخیر بر عهده شرکت حمل نقل مذکور خواهد بود.

– لذا شما میتوانید از طریق راه هایی که شرکت پست و تیپاکس برای پیگیری این مشکل گذاشته اند استفاده کنید.

آسیب های ناشی از حمل و نقل باید در عرض ۱ روز کاری پس از تحویل سفارش به واحد پشتیبانی ایرانو کالا اطلاع داده شود ،

لازم است مشتری در حضور مامور تحویل سفارش یا مامور پست، سلامت فیزیکی کالا یا هرگونه مغایرت را بررسی و در صورت وجود مشکل، از تحویل گرفتن آن خودداری کند.

بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

فروشگاه اینترنتی ایرانو کالا هیچ گونه مسئولیتی در قبال تحویل دادن بسته از سمت پست به شخص دیگری جز سفارش دهنده ندارد.

شرایط پس از ارسال و فروش

بعد از خرید و تحویل کالا به شما مشتری تنها در صورت شرایط زیر میتواند از گارانتی استفاده کند

 • کالا خریداری شده و تحویل داده شده به دلیل حساسیت و الکترونیکی بودن قابل برگشت نیست.
 • مشتری می تواند تا هفت روز پس از تحویل ، چنانچه کالا خریداری شده با آن چیزی که ارسال شده مغیارت داشته باشد به پشتیبانی ایرانو کالا اطلاع بدهد.
 • در صورت گذشت 7 روز پس از تحویل کالا ، ایرانو کالا هیچ مسئولیتی در قبال محصول ندارد.
 • فروشگاه ایرانو کالا ملزم به ارسال کالا مطابق تصویر واقعی محصول در صفحه محصول بوده و در صورت مغاییرت از جمله : رنگ ، مدل ، نوع و… مشتری حق برگشت محصول را دارد
 • هزینه برگشت محصول بر عهده مشتری می باشد.
 • چنانچه مشتری در موقع تحویل محصول در محل نبود یا به دلایلی دیگر محصول برگشت خورد ، در صورت دریافت کالا توسط ما ، کالا دست ما محفوظ میماند تا زمانی که مشتری دوباره درخواست ارسال دهد. 
 • – هزینه ارسال مجدد بر عهده مشتری بوده و می تواند به صورت پس کرایه ( پرداخت درب منزل باشد )
 • چناچه به هر دلیل مشتری خواستار برگشت محصول بود و خواستار لغو سفارش بود ، در صورت تائید فروشگاه ایرانو کالا هزینه برگشت بر عهده مشتری بوده است .
 • در صورت تائید برگشت و یا لغو سفارش توسط مشتری به غیر از دلیل مشکلات محصول ارسالی ، ایرانو کالا میتواند 20 درصد از مبلغ پرداختی را به دلیل لغو سفارش از مبلغ محصول خریداری شده کم کرده و 80 درصد مبلغ را بازگرداند.

حریم خصوصی و مسئولیت کاربر

با ثبت نام و ثبت سفارش در ایرانو کالا از شرایط زیر آگاهی داشته و آن را پذیرفتید.

 • شما مسئول هر فعالیتی هستید که با نام کاربری‌تان صورت می‌گیرد؛
 • شما مسئول حفظ امنیت گذرواژه خود هستید؛
 •  حریم خصوصی کاربران وب‌سایت فروشگاهی ایرانو کالا به اطلاعات خصوصی کاربران احترام گذاشته و مسئولیتی در قبال محافظت از اطلاعات شما را ندارد اما همواره تلاش خواهیم کرد اطلاعات خصوصی که درون سایت وارد کرده اید مفحوظ بماند
 •  بروز مشکلات مربوط به زیرساخت های اینترنتی کشور و برطرف کردن آنان در حوزه مسئولیت های این وب‌سایت قرار نمی گیرد.
 •  ثبت نام در سایت ایرانو کالا به معنی آگاهی از تمامی قوانین و شرایط سایت است. 
 • هر گونه استفاده از باگ یا مشکلات سایت ایرانو کالا که ضرر مالی و … به سایت بزند ، ایرانو کالا حق شکایت و پیگیری دارد.

کپی رایت و اختیارات ایرانو کالا

ایرانو کالا میتواند در هر زمان قوانین خود را تغییر و ویرایش دهد و 

تمامی مطالب موجود در سایت ایرانو کالا از جمله تصاویر، متون، طرح پوستر و سایت و … ، آرم، آیکون، ویدئوهای تصویری و کلیه داده ها و اطلاعات قابل کپی و دانلود به عنوان اموال انحصاری وب‌ سایت ایرانو کالا محسوب شده و حق نشر و استفاده از تمامی مطالب در انحصار    وب‌ سایت ایرانو کالا است.

هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای این وبسایت محفوظ می‏‌دارد.

فروشگاه اینترنتی ایرانو کالا  هیچ سایت و  آدرس اینترنتی غیر از https://www.irano-kala.ir ندارد و تنها  آدرس و تلفن اعلام شده در بخش تماس با ما اطلاعات معتبر برای ارتباط با فروشگاه اینترنتی ایرانو کالا خواهد بود.

تمامی متن ها و قالب و عکس ها و دیزاین سایت متعلق به سایت ایرانو کالا می باشد و بدون ذکر منبع و استفاده از آن ممنوع و مطابق قانون کپی رایت پیگرد قانونی دارد.

فهرست مطالب